Сьогодні з полону повернувся захисник Олег Гущин

Сьогодні з полону повернувся захисник Олег Гущин. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський. 

Олег Гущин – капітан Повітряних Сил України. Випускник Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. У Мелітополі обіймав посаду начальника групи об’єктивного контролю польотів. 4 квітня 2022 року він потрапив у полон.

«Поки капітан тримав свій внутрішній фронт у застінках окупантів, його дружина Ольга Гущина разом із дитиною та батьками була змушена будувати життя заново – вже в Ірпені. Ольга працює вчителькою англійської мови в Ірпінському ліцеї інноваційних технологій. Колектив ліцею та громада Ірпеня розділяють цю радість разом із родиною Гущиних», — зазначив Пащинський. 

Понад чотири роки Олега утримували в нелюдських умовах у селищі Пакіно Ковровського району Владимирської області рф. 

«Вітаємо Олега вдома. Дякую всім, хто докладає зусиль для повернення наших людей. Чекаємо на кожного і кожну», — додав Пащинський. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua