США уклали контракти на $1,2 мільярдів для поповнення запасу зброї

Для передачі Україні з військових підрозділів США було вилучено багато спорядження.

США поповнюють свої запаси зброї фото УНІАН

США підписали контракти на суму близько $1,2 млрд для поповнення своїх запасів зброї, яка надсилається в Україну.

Про це повідомив заступник міністра оборони США із закупівель та забезпечення Білл Лаплант.

Він пояснив, що оскільки з військових підрозділів США для України було вилучено багато спорядження, це обладнання тепер потрібно замінити, щоб підтримувати власну боєготовність.

Відео дня

Передбачається, що близько $352 млн піде на заміну ракет Javelin, $624 млн — на закупівлю ракет Stinger та $33 млн — на заміну систем HIMARS.

Наразі виконуються контракти на суму ще $1,2 млрд на обладнання, обіцяне Україні в рамках USAI (Ініціативи сприяння безпеці України, Ukraine Security Assistance Initiative), зокрема 155-мм боєприпаси, безпілотні авіаційні комплекси Switchblade, радіолокаційні системи та тактичні машини.

Лаплант сказав, що він зустрінеться 28 вересня з національними директорами з питань озброєнь , щоб обговорити, як глобальна оборонно-промислова база може продовжувати підтримувати Україну як зараз, так і в майбутньому. За його словами, на порядку денному —  розробка глобальної картини ланцюжка поставок. 

Як повідомляв УНІАН, 8 вересня США схвалили виділення додаткової військової допомоги для України на суму $675 млн після зустрічі керівників оборонних відомств двох країн.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua