США уклали контракти на виробництво снарядів для України на $522 мільйони

Снаряди з нових партій Україна почне отримувати вже у березні.

США уклали контракти на виробництво артснарядів для України / Defense Express

Сполучені Штати уклали контракти вартістю $522 млн на виробництво артилерійських боєприпасів для Збройних сил України з двома компаніями.

Як повідомляє Радіо Свобода, замовлення отримали «Northrop Grumman Systems» і «Global Military Products». Відповідне рішення США ухвалили на тлі побоювань, що Україна швидко вичерпує запаси артилерійських снарядів.

Боєприпаси з нових партій США планують постачати Україні вже у березні. Контракти укладено в рамках ініціативи Пентагону з підтримки безпеки України.

Відео дня

Війна в Україні: інтенсивність боїв

Як повідомляв УНІАН, в НАТО заявляли, що інтенсивність бойових у десятки разів вища, ніж в Афганістані. Там сили альянсу могли випускати по 300 артилерійських пострілів на день. Однак в Україні можуть лунати тисячі пострілів на день, а крім цього – ворожі ракети й безпілотники. 

Китай підтримує Іран у протистоянні зі США та Заходом — Сі Цзіньпін

Дві країни відмовилися передавати танки Leopard Україні — ЗМІ

В Україні загинув ще громадянин Великої Британії

ЄС готує санкції проти власника «таємного флоту» російських танкерів — Politico

Колишній президент Міжнародної федерації хокею продався РФ заради яблучного бізнесу

Дещо раніше командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський порівняв інтенсивність боїв в Україні з Другою світовою війною.

Нещодавно уряд США визнав, що у Штатах бракує потужностей з виготовлення артилерійських снарядів, щоб задовольнити потреби України. Зараз США здатні виготовляти 14 тисяч гаубичних снарядів на місяць, однак стільки Україна витрачає за два дні.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua