Стало відомо, чи можуть в Києві вручати повістки чоловікам на вулиці

Стало відомо, чи можуть в Києві вручати повістки чоловікам на вулиці

Стало відомо, чи можуть в Києві вручати повістки чоловікам на вулиці фото: delo.ua

Війна в Україні триває, а тому чоловіки призовного віку можуть отримати повістку до територіального центру комплектування та соціальної підтримки будь-де та у будь-який час. Законодавство чітко не регламентує конкретне місце вручення повістки.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Про це сказав голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко, відповідаючи на питання, чи правомірне вручення повісток на вході до метро чи інших громадських місцях, пише ТСН.

Хто має право вручати повістки:

Повістку може вручити співробітник територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також уповноважені особи ОМС, керівники підприємств/установ/організацій. Це можуть бути представники закладів освіти, фізичні особи-підприємці, управителі багатоквартирних будинків.

Що має бути у документі:

  • підпис керівника територіального центру комплектування та соцпідтримки;
  • мокра печатка;
  • дата вручення;
  • адреса військкомату;
  • час, в який потрібно туди звернутися.

PRO-kyiv.in.ua писав, що завдяки врученню повісток Міністерство оборони України може актуалізувати дані про чоловіків, які вчасно не повідомляють їм всю потрібну інформацію.

Військовозобов’язаних припинять «полювання» на вулицях і в громадських місцях, якщо вони будуть відповідальними. Вручення повістки не означає, що того ж дня громадянина відправлять на навчання чи одразу на фронт. Обов’язкова явка до «воєнкомату» є суто бюрократичною справою.

Також раніше у Мінцифри спростували інформацію щодо того, що повістки про взяття на військовий облік можуть надходити у застосунку «Дія».

Читайте також:

Чи правда, що на Борщагівці почали масово роздавати повістки

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua