Стало відомо, чому не включать фонтани на Майдані Незалежності та Русанівському каналі

Стало відомо, чому не включать фонтани на Майдані Незалежності та Русанівському каналі.

Стало відомо, чому не включать фонтани на Майдані Незалежності та Русанівському каналі. Фото: propertytimes.com.ua

Центральні фонтани Києва, що знаходяться на головній площі столиці, цього літнього сезону не працюватимуть. Аналогічно не функціонуватимуть і знамениті фонтани на Русанівці, що б’ють прямо з води каналу.

Фонтани на Майдані працювали востаннє 2021 року. Минулого, 2022 року і в цьому році вони не працюватимуть. Причина банальна – брак коштів у бюджеті. Фонтани на Хрещатику та Русанівці – найбільші у столиці, для роботи вони вимагають великої кількості електроенергії.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Міська влада підрахувала, що в умовах війни витрачати великий обсяг коштів на ці фонтани недоцільно. Про це розповів начальник відділу роботи фонтанів спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» Юрій Ковтун, пише «Вечірній Київ».

Через дефіцит коштів столична влада направляє фінанси на життєзабезпечення столиці та підготовку до наступного опалювального сезону, що набагато важливіше за нинішніх умов.

При цьому цього літнього сезону велика кількість фонтанів у парках і на площах все-таки працюватиме. Багато хто вже працює. Повний список працюючих фонтанів цього року PRO-kyiv.in.ua вже публікував.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua