Стало відомо, як довго у Києві триватимуть екстрені відключення світла

Стало відомо, як довго у Києві триватимуть екстрені відключення світла.

Стало відомо, як довго у Києві триватимуть екстрені відключення світла. Фото: prm.ua

Наразі ситуація з електроенергією в Києві залишається однією з найскладніших в Україні. У столиці зараз тривають екстрені відключення світла і в таких реаліях кияни житимуть всю зиму.

Про те, що екстрені відключення світла у Києві будуть усю зиму, повідомив заступник голови КМДА Петра Пантелєєва в ефірі телеканалу Київ.

Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

«Ми пам’ятаємо останні обстріли, важко було відновлювати, але цілодобові роботи енергетиків забезпечили нам ту ситуацію, в якій ми зараз знаходимося. Відповідні роботи продовжуються. Треба всім розуміти, що вихідні є специфічними днями, зменшується навантаження, менше споживання ніж у будні дні», – пояснив він.

Пантелєєв заявив, що ситуація у місті не проста, продовжуються обмеження, продовжуються відключення, вони не є плановими, а більшою мірою екстреними. В таких реаліях ми будемо жити всю зиму, треба це розуміти. Ми максимально намагаємося зробити так, щоб мешканцям було комфортно, але все залежить не тільки від енергетиків.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua повідомляв, що якщо найближчими днями нових атак та пошкоджень не буде, то українці проведуть кілька днів з безперебійним енергопостачанням.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua