Стало відомо, коли приберуть новорічну ялинку з Софійської площі в Києві

Вона простоїть до 20 січня.

Новорічна ялинка на Софійській площі в Києві простоїть до 20 січня / фото УНІАН

Новорічна ялинка на Софійській площі в Києві простоїть до 20 січня. Ілюмінація продовжить працювати до цього дня, згідно з графіком, тобто з 17:00 до 21:00.

Такою інформацією в коментарі виданню «Вечірній Київ» поділився голова компанії Folk Ukraine Ігор Добруцький. За його словами, генератор, який живить енергетично економні гірлянди, передадуть військовим після демонтажу новорічного дерева. А до тих пір ялинку освітлюватимуть за стандартним графіком: протягом чотирьох годин на добу у вечірній час.

Нагадаємо, головний атрибут Нового року в Києві назвали «ялинкою незламності». Її підсвічують кольорами національного прапора. Навколо новорічного дерева обладнані місця для зарядки смартфонів та інших гаджетів.

Відео дня

Частина жителів столиці протестували проти установки ялинки, тому влада вирішила використати штучний варіант укупі з торішніми іграшками. Висота дерева склала 12 метрів, а проспонсорували його разом з генератором меценати і бізнесмени. Традиційних розважальних заходів, фудкортів, ярмарків і атракціонів на Софійській площі в минулому році не було.

Як святкували Новий рік в інших містах

У центрі Одеси встановили 20-метрову новорічну ялинку в національних кольорах. Її підсвітили національними кольорами.

Миколаївське новорічне дерево поставили на місці пам’ятника Святому Миколаю. Прикрасами для нього стали ілюмінація і військова маскувальна сітка.

У Бучі встановили минулорічну ялинку з прикрасами. А від ілюмінацій вирішили відмовитися заради економії електрики.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua