Стало відомо скільки людей в Києві захворіли на СОVІD-19 на минулому тижні

Стало відомо скільки людей захворіли на СОVІD-19 на минулому тижні.

Стало відомо скільки людей захворіли на СОVІD-19 на минулому тижні. Фото: з відкритих джерел

У столиці за минулий тиждень виявили 185 нових випадків захворювання на коронавірус. Найбільше випадків захворювання зареєстрували у Деснянському районі — 31, у Дарницькому районі — 29, в Оболонському — 26. 

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації 

Серед захворілих: 102 жінки віком від 20 до 93 років та 83 чоловіки віком від 21 до 87 років. А також шість дівчаток від 9 місяців до 10 років і дв’ять хлопчиків від 1 до 13 років. Із них 48 осіб госпіталізували. Також захворіли дев’ятеро медичних працівників.

П’ятеро людей померли минулого тижня від захворювання на СОVІD-19. Одужали минулого тижня 153 людини.

Усього за період пандемії у столиці зафіксовано 505 123 випадки захворювання, а також 9409 летальних випадків від вірусу. Загалом СОVІD-19 подолали 494 850 мешканців столиці.

Зазначається, що в Києві за минулий тиждень зареєстровано 8001 новий випадок захворювання на грип та ГРВІ.

У Департаменті охорони здоров’я нагадують, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація. Отримати щеплення можна у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах. Також продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ «Gulliver», «River Mall», ТРЦ «Універмаг «Україна», ТРЦ «SilverBreeze». Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua