Стало відомо, скільки людей зараз проживає у Києві

Стало відомо, скільки людей зараз проживає у Києві.

Стало відомо, скільки людей зараз проживає у Києві. Фото: unsplash.com

Через повномасштабне вторгнення РФ в Україну багато жителів Києва залишили місто на деякий час. Проте на кінець цього року кількість населення столиці майже відновилася до довоєнних показників.

Як розповів мер Києва Віталій Кличко німецькому виданню Spiegel, у березні 2022 року у Києві налічувалося менше мільйона мешканців. Решта залишила столицю та евакуювалася в інші місця.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Влітку люди почали поступово повертатись. У липні тут було вже близько 2-2,5 мільйонів людей.

А напередодні новорічних свят більша частина населення повернулася до міста. Станом на грудень у столиці налічується 3,6 мільйона людей. Ці дані вдалося отримати завдяки обліку мобільних телефонів, якими користуються мешканці.

Окрім тих українців, які мешкали тут до лютого 2022 року, наразі у місті налічується ще близько 300 тисяч осіб, які переїхали з інших небезпечних регіонів України. Їх змогли порахувати завдяки реєстрації внутрішньо переміщених осіб.

До повномасштабного вторгнення кількість населення у Києві становила близько 3,8 мільйона осіб, тож більшість жителів столиці вже повернулися, незважаючи на досить складну ситуацію з електропостачанням та частими обстрілами.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua