Станція київського метро «Гідропарк» відновила роботу

Вестибюль стації київського метро «Гідропарк». Фото надані Суспільному КП «Київський метрополітен»

Сьогодні, 1 квітня, у київському метрополітені відновила роботу станція "Гідропарк", яка була зачинена від початку повномасштабного вторгнення, повідомляє пресслужба столичної підземки.

Станція "Гідропарк" розташована на наземній ділянці "червоної" гілки метрополітену, тому вона буде закритою під час повітряних тривог задля безпеки пасажирів, зазначають у метро.

Рух поїздів червоною гілкою підземки під час повітряних тривог здійснюватиметься від станції "Академмістечко" до станції "Арсенальна", а зеленою гілкою від станції "Сирець" до "Дружби Народів". Повз станцію "Дніпро" поїзди, як і раніше, слідуватимуть без зупинки.

Що відомо про роботу київського метрополітену під час війни

З 26 березня у Києві та області скорочують комендантську годину. Тепер вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня. Разом з цим скороченням метро продовжує своє курсування на годину.

Усі станції київського метрополітену є на мапі у додатку "Київ Цифровий". Тепер можна переглядати графік роботи станцій, пересадки на інший транспорт і зберігати схему метро. Також доступний актуальний розклад руху поїздів.

46 підземних станцій столичного метро укомплектували додатковими розкладними стільцями, ковдрами та матрацами, якими мешканці та гості Києва можуть скористатися під час повітряних тривог.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua