Студент КПІ став найкращим студентом світу

Студент КПІ став найкращим студентом світу.

Студент КПІ став найкращим студентом світу. Фото: kpi.ua

Студент фізико-математичного факультету Київського політехнічного інституту Ігор Клименко отримав нагороду Global Student Prize 2022 за свою розробку, яка може допомогти у розмінуванні територій. Ще зв школи він зацікавився вирішенням глобальної проблеми наземних мін, застосував свої знання для розробки роботів для розмінування, а в 10 класі винайшов квадрокоптери та дрони, які виконують функцію міношукачів.

Ігору було присуджено дочірню нагороду Global Teacher Prize у розмірі 100 000 доларів США за реальний вплив на навчання, життя своїх однолітків і суспільство загалом. Виграні кошти він планує використати, щоб залучити більше компаній і організацій інвестувати в готовий продукт і почати його виробництво якомога швидше.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Про перемогу українського студента повідомили 20 вересня на сайті Global Teacher Prize.

Захопленість підвищенням обізнаності про проблему замінування Ігор Клименко зацікавився у 5 класі, коли почалася війна в Україні. Тоді у нього виникло бажання допомогти армії, тож останні два роки хлопець активно працює над своїм винаходом Quadcopter Mines Detector. Він презентує його на численних конкурсах та виставках і займає там призові місця. Ігор був фіналістом Десятого Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ «. Також молодий винахідник отримав золоту медаль у молодшій категорії на Малайзійській 21-й технологічній виставці (MTE) 2022. Це була перша вагома світова нагорода хлопця.

Ігор вже розробив два робочих прототипи свого пристрою і хоче швидше почати виготовлення коптерів, щоб допомогти зменшити кількість жертв вибухових пристроїв і почати відбудову України.

Україна надала хлопцю два офіційні патенти на свій пристрій і співпрацює зі ЗМІ, щоб підвищити обізнаність серед багатьох військових і цивільних сторін, які хочуть скористатися дронами. Зараз Ігор бере участь у бізнес-інкубаторі UF Startup School Beginner 2022 і незабаром планує підписати з цією організацією угоду про співпрацю.

Активну участь Ігор бере і в інституті. Він проводить різноманітні громадські заходи, спрямованих на заохочення молоді до вивчення науки та проведення наукових досліджень. Ігор Клименко є членом Малої академії наук України і разом з ними залучає молодь до вивчення науки та реалізації її ідей. 

Ігор також з легкістю навчає інших. Наприкінці 9 класу він почав проводити онлайн-заняття з математики для молодших школярів з різних куточків України і досі активно викладає.

Незважаючи на війну, Ігор щодня продовжує навчатися, незважаючи на її наслідки, щоб отримати освіту, продовжувати свій розвиток, дослідження та відбудовувати Україну.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що студенти КПІ не тільки розумні, а ще і мужні. Вони йдуть воювати на фронт та віддають життя за Україну. Так, у травні на війні загинула 19-річна студентка інституту Олександра Анік’єва. Вона пішла на захист країни добровільно, спочатку служила в лавах територіальної оборони, а потім у ЗСУ.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua