Світлове шоу з підсвічуванням історичних будівель Києва розпочалося — фото

Світлове шоу з підсвічуванням історичних будівель Києва розпочалося – фото.

Світлове шоу з підсвічуванням історичних будівель Києва розпочалося – фото. Фото: bigkyiv.com.ua

Найзнаковіші будівлі Києва були підсвічені сьогодні, 23 грудня, всесвітньо відомим майстром світлових шоу зі Швейцарії.

Нагадаємо, мистецьке підсвічування будинків та пам’ятників у Києві — подарунок від посольства Швейцарії в Україні. Автор підсвічування — відомий у Європі швейцарський художник світу Геррі Хофштеттер. Художні зображення — це подарунок країні, що воює. Їхній автор, Геррі Хофштеттер, каже, що він хоче принести мешканцям надію та трохи Різдва.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Сьогодні, 23 грудня, був перший день світлового туру маестро. Світлове шоу триватиме ще два вечори – 24 та 25 грудня. Розклад дізнатися неможливо, він тримається в секреті.

У перший день у Києві Хофштеттер вирішив неймовірнимо підсвітити Андріївську церкву та будівлю історичного музею, що знаходиться поруч. Ці об’єкти можна побачити нижче на фотографіях.

Також у перший день акції підсвіченими виявилися дзвіниця Михайлівського Золотоверхого монастиря, будівля Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка та дзвіниця Софійського собору.

Фото: bigkyiv.com.uaФото: bigkyiv.com.uaФото: bigkyiv.com.uaФото: bigkyiv.com.uaФото:Фото:Майстер за роботою.Майстер за роботою. Фото:Фото:Фото:Фото:Фото:

Нагадаємо, PRO-kyiv.in.ua писав, що у Києві відкрили «Зимову країну на ВДНГ», і які ціни там на розваги.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua