Суд виправдав спортсмена, який переплив Дніпро і потрапив у Гідропарк під час суворого карантину

Валентин Бур’янов 6 квітня переплив Дніпро
/ скриншот з відео

Дніпровський районний суд Києва виправдав Валентина Бур’янова і закрив проти нього справу. Це той чоловік, що попри заборону, 6 квітня намагався переплисти Дніпро, аби потрапити на тренажери в столичному Гідропарку.

Про рішення суду повідомив сам Валентин Бур’янов на своїй фейсбук-сторінці.

Нагадаємо Чоловік переплив Дніпро в Гідропарку на карантині: чи отримав він штраф

Сьогодні Дніпровський суд міста Києва виправдав мене по справі про адміністративне правопорушення щодо подій від 06.04.2020 в Гідропарку (закрив провадження за відсутністю події і складу правопорушення),
– написав Бур’янов.

Він також додав, що тепер позиватиметься до суду на поліцейських, які склали адмінпротокол та затримували його у Гідропарку. Щодо подій, які сталися, Бур’янов зазначив: поліцейські переступили межі своїх повноважень, незаконно затримували і підробляли документи.

«За ці неповних чотири місяці поліцейські довели, що дна і розумних кордонів для них не існує. Аваківці застосовують усі можливі механізми своєї безкарності: перевищення повноважень, незаконне затримання, застосування спецзасобів, приниження честі та гідності, підроблення процесуальних документів, неповага до суду…» – написав спортсмен.

Як усе було

Кабінет Міністрів України своїм рішенням заборонив з 6 квітня відвідувати парки і сквери, а також пересуватися вулицями більш як по двоє людей.

Попри обмеження, які діяли і раніше, спортсмени продовжували відвідувати «качалку» у столичному Гідропарку. Вони мотивували це тим, що вона розташована на свіжому повітрі, тож не становить жодної загрози. 

Тоді поліція перекрила в’їзди, а спортсмени у свою чергу зібралися там, аби протестувати. Бур’янов переплив Дніпро, незважаючи на прохолодну погоду, та опинився у Гідропарку. Там на нього чекали близько 10 поліцейських.

На Бур’янова склали адмінпротокол про порушення кранатину, йому загрожував штраф від 17 до 54 тисяч гривень.

Бур’янов прокоментував 24 каналу скандал із поліцією

6 квітня, чоловік, якого не пустили на спортмайданчик в Гідропарку, намагався туди потрапити, перепливши річку. Поліцейські зловили його на іншому березі. На нього склали адміністративний протокол за статтею про порушення карантину. Ця санкція передбачає від 17 до 34 тисяч штрафу.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua