Суд визнав законним розірвання договору УПЦ МП із Києво-Печерською лаврою

Суд визнав законним розірвання договору УПЦ МП із Києво-Печерською лаврою

Фото: Shutterstock Киево-Печерская лавра

Суд відмовив у задоволенні позовних вимог Чоловічого монастиря УПЦ МП, який надалі хотів користуватися державною власністю.

Господарський суд Києва визнав законним розірвання договору щодо безоплатного користування приміщеннями Нижньої лаври, що уклали монастир УПЦ МП та заповідник Києво-Печерська лавра. Про це повідомила пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.   «9 серпня Господарський суд Києва визнав законним розірвання договору безоплатного користування, укладеного між Свято-Успенською Києво-Печерською лаврою (Чоловічий монастир) Української православної церкви та Національним заповідником Києво-Печерська Лавра. Йдеться про приміщення Нижньої Лаври», — зазначили в Мінкульті.
  Тим самим суд відмовив у задоволенні позовних вимог Чоловічого монастиря УПЦ МП, що надалі хотів користуватися культовими будівлями та іншим майном, що є державною власністю.   Нагадаємо, Національний заповідник Києво-Печерська лавра оголосив про розірвання договору про оренду з УПЦ МП з 29 березня, проте тривалий час невідомі особи зачиняли приміщення лаври зсередини та перешкоджали початку діяльності комісії з інвентаризації майна.

Остання служба МП у Лаврі: сварки та наративи РФ

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua