Суд зобов’язав знести храм-кіоск на ділянці Музею історії України — Мінкульт

Суд зобов'язав знести храм-кіоск на ділянці Музею історії України - Мінкульт

Фото: hromadske Каплиця-кіоск» УПЦ МП біля Десятинної церкви у Києві

Так званий «храм» розташований у буферній зоні, де заборонено нове будівництво, зазначив Олександр Ткаченко.

Ділянку Національного музею історії України на вул. Володимирській, 2, у центрі Києва звільнять від незаконно збудованої споруди Українською православною церквою Московського патріархату. Відповідне рішення ухвалив суд. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на своєму Telegram-каналі у середу, 15 лютого.

«Суд зобов’язав звільнити ділянку Національного музею історії України від незаконно збудованого храму-мафа. Позов Музею задоволений», — зазначив він.

Чиновник додав, що розміщення цієї споруди на земельній ділянці суперечить цільовому використанню музею (пункт. ч. 1 ст. 91 Земельного кодексу України).

«Храм-кіоск» розташований у буферній зоні пам’ятників ЮНЕСКО, де заборонено нове будівництво, а також порушує ансамбль історичного археологічного комплексу Десятинна церква», — підсумував Ткаченко.

Нагадаємо, нещодавно релігієзнавча експертиза статуту Української православної церкви Московського патріархату показала наявність церковно-канонічного зв’язку з Російською православною церквою.

Мінкульт пропонує демонтувати храм-МАФ біля Десятинної церкви у Києві

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua