Судитимуть керівників однієї з партій, які торгували місцями у партійному списку до Верховної Ради

Затримання голови партії. Фото: Київська міська прокуратура

Голову однієї з політичних партій разом з керівником територіального осередку судитимуть. Вони продавали "прохідне" місце у партійному списку до Верховної Ради. Печерська окружна прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт відносно них.

Правоохоронці встановили, що вони вимагали у підприємця 2,5 мільйони доларів, аби той зміг отримати депутатський мандат на наступних парламентських виборах.

"Також за ці кошти вони обіцяли йому призначення на посаду радника голови правління ПрАТ "Київводоканал" для успішного старту політичної кар'єри", – розповіли в прокуратурі.

Голову партії разом зі спільником затримали під час отримання першої частини коштів – 50 тисяч доларів. Їх судитимуть за ч. 2 ст. 15Стаття 15. Замах на кримінальне правопорушення, ч. 4 ст. 190Стаття 190. Шахрайство, ч. 4 ст. 27Стаття 27. Види співучасників, ч. 1 ст. 368-3Стаття 368-3. Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми Кримінального кодексу.

Що відомо

  • Правоохоронці затримали керівника структурного підрозділу "Київпастрансу", його заступника та двох посередників. Їх підозрюють у вимаганні 600 тисяч гривень "відкату" за підрядні роботи з ремонту трамвайних колій.
  • На нардепа Анатолія Гунька з Чернігівщини склали адмінпротокол за отримання в подарунок годинника від свого помічника вартістю понад 10 тисяч доларів.
  • На Дніпропетровщині посадовців податкової підозрюють у тому, що вони через втручання в електронні системи хотіли вивести з бюджету України понад 240 млн грн.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua