Сусід довів вагітну жінку до відчаю щурами на подвір’ї: що він зробив

Майбутня матуся щодня боїться, що щури потраплять до її оселі.

Сусід довів вагітну жінку до відчаю щурами на подвір’ї: що він зробив / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Боротьба з кошмарними сусідами – завжди непростий досвід. Але ситуація стає ще більш важкою, якщо ти чекаєш на дитину, а твій впертий сусід сприяє розмноженню щурів на вашому подвір’ї. Саме так сталося з жінкою, що поділилася своєю історією на сайті Mumsnet, пише Mirror.

«В квартирі на верхньому поверсі ніхто не живе, але власник час від часу заходить до неї або ми зв’язуємося з ним електронною поштою (не телефоном, оскільки він не відповідає нам). Він досить складний хлопець і повільно відповідає. … Нам не було відомо про будь-які проблеми між ним і попередніми власниками до того, як ми купили помешкання. Але виявилося, що між ними були судові справи, хоча ми не знаємо деталей. Чесно кажучи, якби ми знали, ми б мали двічі подумали про покупку, але ми були наївними покупцями», – розповіла жінка.

Користувачка зазначила, що через те, що сад сусіда занедбаний, вона щодня боїться, що щури потраплять до неї додому.

Відео дняЧитайте також:

Жінка хотіла назвати сина на честь покійного дідуся, але її рідні категорично проти

Пасажири аплодували, коли жінку заарештували просто в літаку: що вона вчинила

«На даний момент наша проблема полягає в тому, що в його саду, який знаходиться позаду нашої кухні та ванної кімнати, є щури. Це дійсно зарослий сад, там є мішки зі сміттям, ми бачили, як вони (щури – УНІАН) залазили в них і вилазили звідти. Ми зверталися до нього кілька разів та просили його вирішити проблему якнайшвидше, оскільки, очевидно, ми боїмося, що вони потраплять в будинок. Але він просто не реагує, і ми стаємо все більше і більше тривожними, оскільки я збираюся народити дитину», – написала жінка і попросила у користувачів підказати, що робити з неприємним сусідом.

Коментатори поспішили порадити жінці звернутися до служб з охорони навколишнього середовища та сказали, що вона повинна повідомити свого сусіда про свій намір зробити це. Також користувачі порадили придбати отруту чи пастки для щурів.

Боротьба з кошмарними сусідами — цікаві історії

Чоловік, який виявив, що його сусід викидає екскременти його собаки через паркан і в його сад, вигадав цікавий спосіб помститися.

А інший чоловік неймовірно розлютився через сусідку, яка заважала йому спати гучним сексом в «дивний» час, та вигадав, як відплатити.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua