Тепловізор, лінолеум, церковна шапка: що забували пасажири Укрзалізниці у вагонах

Фото: Укрзалізниця

"Укрзалізниця" знаходить і повертає пасажирам 63% речей, які ті забувають у вагонах поїздів. Про це повідомляє пресслужба у Facebook.

У компанії зазначили, що з початку 2023 року пасажири 1370 разів звертались до контактного центру залізниці щодо загублених речей.

"Номерні знаки для автомобіля, церковна шапка, дитячий горщик, тепловізор, рулон лінолеуму, медичний корсет, кінна амуніція, капи для зубів, апарат для вирощування насіння, шахова дошка – що ми тільки не розшукували у вагонах", — йдеться в повідомленні.

Проте найчастіше пасажири забувають у поїздах гаманці, іграшки, телефони, зарядні пристрої, ноутбуки, документи, годинники та ключі.

В "Укрзалізниці" радять звернутись до їхнього контакт-центру або оформити заявку на сайті, якщо ви що загубили під час поїздки.

Що відомо про перейменування в "Укрзалізниці"

21 лютого в "Укрзалізниці" повідомили про початок програми “Залізна українізація”, щоб позбутися імперських та російських назв, позначок, зображень на будь-яких об’єктах залізничного транспорту.

Українці в "Дії" обрали нову назву для Південно-Західної залізниці. Тепер вона називатиметься Центральна Залізниця. Також розпочалося опитування щодо нової назви для "Південної залізниці".

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua