Тіло Пригожина знайшли на місці аварії і вже впізнали, — росЗМІ

Стверджується, що на місці аварії знайдено десять тіл.

Тіло Пригожина знайшли на місці аварії і впізнали / скріншот

Тіла власника «ПВК Вагнер» Євгена Пригожина і військового командира цього угруповання Дмитра Уткіна виявлені на місці аварії і упізнані. Про це повідомив телеграм-канал ВЧК-ОГПУ, який вважають наближеним до однієї з «веж» Кремля.

«Тіла Пригожина і Уткіна виявлені і упізнані. На 21.30 тіла всіх 10 осіб, що знаходилися на борту літака Пригожина, виявлені. Основна офіційна версія — «вибух у небі». На місце катастрофи виїжджали представники військової частини, біля якої стоїть ППО», – йдеться в повідомленні.

Близький до «ПВК Вагнер» телеграм-канал GREY ZONE теж повідомляє про загибель Пригожина як про підтверджений факт.

Відео дня

«Керівник «Групи Вагнера», Герой Росії, справжній патріот своєї Батьківщини – Євген Вікторович Пригожин загинув в результаті дій зрадників Росії. Але навіть у пеклі він буде найкращим!» — пише канал.

Катастрофа літака Пригожина

Раніше сьогодні стало відомо, що в Тверській області Росії розбився літак, що належить начальнику ПВК Вагнер Євгену Пригожину. За словами очевидців, спочатку пролунали два вибухи, а після літак почав падати, розвалюючись на шматки.

У мережі з’явилися фотографії уламків літака. На деяких з них видно отвори, що нагадують сліди від ураження шрапнеллю, якою начинені ракети ППО.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua