Тимчасове житло для переселенців: скільки вільних місць є на Київщині

Модульне містечко в Бородянці. Фото: УНІАН

На 9 вересня у Київській області розгорнуто 4100 місць для розміщення переселенців, з них вільних – 832. Найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб у Білоцерківському, Бучанському та Обухівському районах. Про це повідомили у КОВА.

Там зазначили, що в регіоні виділили 64 локації в установах соціального захисту населення, базах відпочинку та дитячих оздоровчих таборах. Також переселенців розміщують у тимчасових модульних містечках, гуртожитках. До комунальних закладів області вже поселили 22,3 тисячі ВПО.

"Постійно працюємо над їхнім розміщенням, надаємо їм всебічну допомогу. Війна триває, тому потрібно приділити особливу увагу підготовці місць для проживання вимушених переселенців", – сказав директор Департаменту соціального захисту населення КОВА Ігор Мещан.

Також жителі Київщини безкоштовно надають житло людям, які виїхали з регіонів активних боїв. За півроку програмою "Прихисток" в області скористалися понад 56 тисяч переселенців.

Що відомо

  • За даними Київської ОВА, в області офіційно зареєструвались 316 306 внутрішньо переміщених осіб. Із них 60 559 людей переїхали з Донецької, Луганської областей та Криму ще до початку повномасштабного вторгнення Росії.
  • У червні в Бородянці відкрили перше на Київщині модульне містечко. Вони є також в Ірпені, Бучі, Макарові та інших населених пунктах, найбільш постраждалих від російського вторгнення.
  • У травні на території санаторію "Дубки" в Ірпені Київської області запрацювало наметове містечко для людей, які під час воєнних дій втратили житло.
  • З середини червня у вагони "Укрзалізниці" почали заселяти жителів Ірпеня. Там зможуть тимчасово проживати до 100 родин. На осінньо-зимовий період їх переселять до модульного містечка.
  • Також в Ірпені мають підготувати додаткові 500 ліжко-місць на території дитячого табору імені Ю. Гагаріна.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua