Тисячі вакансій для переселенців: Київський центр зайнятості розповідає, як знайти роботу

Ілюстративне фото: Суспільне Дніпро

На Київщині проводять Всеукраїнську інформаційну кампанію "Робота для ВПО: ти потрібен!", яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня.

Про це йдеться на сайті Київського міського центру зайнятості.

Зазначається, що з початку повномасштабного вторгнення війни послугами столичної служби зайнятості скористалися 7,2 тис. внутрішніх переселенців із 20 областей України. Серед них 72% — жінки.

"За допомогою київської служби зайнятості забезпечено роботою 1,7 тис. внутрішньо переміщених осіб. Найбільше працевлаштовано у сферах торгівлі, освіти, в державному управлінні й обороні, на підприємства переробної промисловості, в заклади охорони здоров’я тощо", — йдеться у повідомленні.

Зараз у столичній службі зайнятості є 10 тисяч 600 вакансій.

"Станом на 12 вересня 2023 року шукають роботу 0,6 тис. внутрішньо переміщених осіб; загальна кількість вакансій, зареєстрованих в столичній службі зайнятості – 10,6 тис. одиниць", — повідомляють посадовці.

І додають, що нині у Київському міському центрі зайнятості розробляють комплекс заходів щодо охоплення інформаційними послугами тих переселенців працездатного віку, які поки не звертались за пошуком роботи.

"Завдання — спонукати їх бути активними на ринку праці, адже кількість вакансій зростає, а роботодавці зацікавлені брати їх на роботу, оскільки отримують фінансову компенсацію у разі працевлаштування ВПО. Окрім того, діють державні програми, зокрема з мікрокредитування розвитку бізнесу або ж навчання з допомогою ваучера, які допоможуть продовжити трудовий шлях на новому місці проживання", — інформують у Київському міському центрі зайнятості.

Також зазначається, що усі інформація для працевлаштування ВПО зібрана на порталі Державної служби зайнятості.

Тим часом на Київщині із початку повномасштабного вторгнення послугами Київської обласної служби зайнятості скористалися 5,4 тис. внутрішньо переміщених осіб, розповіли у Київській обласній військовій адміністрації.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua