Трамп подав заявку на участь у президентських виборах 2024 року

У зверненні до своїх шанувальників Трамп заявив, що за його президентства у всіх все було чудово і всі процвітали, як ніколи раніше.

Трамп вирішив знову йти в президенти фото REUTERS

Колишній президент США Дональд Трамп оголосив про намір балотуватися на президентських виборах 2024 року.

Його помічники подали офіційну заявку на участь у виборах, в той час як сам колишній президент звернувся до своїх прихильників, які зібралися біля його резиденції у Флориді, передає Бі-бі-сі.

«Повернення Америки починається прямо зараз!»- проголосив Трамп.

Він з гордістю описав чотирирічний період, який він провів у Білому домі.

«У ці короткі чотири роки у всіх все було чудово, — сказав він. — Всі процвітали, як ніколи раніше».

Трамп розповів, що до моменту його відходу з поста економіка стрімко відновлювалася після спаду, викликаного епідемією коронавірусу.

«Тепер же ми країна, що знаходиться в занепаді», — продовжив він, нагадавши про різке зростання інфляції в країні, що досягла максимального значення за останні 40 років.

Трамп також піддав критиці чинного президента США за те, що той, за його словами, поставив країну на межу ядерної війни через нездатність впоратися з конфліктом в Україні.

«Навіть буквально сьогодні в Польщу прилетіла ракета, ймовірно, запущена Росією, — сказав Трамп. — Люди абсолютно розлючені і перебувають у сум’ятті. Вони дуже, дуже розлючені».

«Для того щоб знову зробити Америку великою і славною, сьогодні я висуваю свою кандидатуру на пост президента Сполучених Штатів», — оголосив він під гучні овації присутніх.

Трамп пообіцяв, що відтепер і до дня голосування в 2024 році він буде битися так, як ніхто ще не воював в історії.

«Ми завдамо поразки радикальним лівим з Демократичної партії, які намагаються зруйнувати нашу країну зсередини», — зазначив він.

Президентство Дональда Трампа

20 січня 2017 року відбулася інавгурація 45-го президента США — Дональда Трампа. 

На посаді презиента він прославився тим, що в найкоротші терміни вивів країну з Паржского кліматичної угоди, посилив міграційну політику, і почав ліквідацію реформи охорони здоров’я.

8 травня 2018 року Трамп оголосив, що США виходять з ядерної угоди з Іраном.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua