ТРЦ Ocean Plaza переносить відкриття

ТРЦ Ocean Plaza переносить відкриття.

ТРЦ Ocean Plaza переносить відкриття. Фото: A. Pashenko Architects

Торгово-розважальний центр «Ocean Plaza» не працює з першого дня повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Уже декілька разів у мережі з’являлися слухи про відновлення його роботи, але цього досі не сталося. 

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що співробітники ТРЦ отримали повідомлення про відкриття магазинів 11 серпня. За наявною інформацією, керуючі об’єктом пояснювали довгий простій в роботі високою вакантністю. До війни Ocean Plaza був майже на 100% заповнений орендарями, проте з 24 лютого 60% із них відмовилися працювати в компанії, яка пов’язана з Росією.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Повідомлення про відновлення роботи ТРЦ Ocean Plaza 11 серпня швидко поширилося у мережі, проте ніяких офіційних заяв з цього приводу не було. 

Нещодавно стало відомо, що ТРЦ Ocean Plaza переносить відкриття на невизначений термін.

Такі заяви у компанії зробили після того, як до АРМА передали корпоративні права ТРЦ. Так з 9 серпня він вже не управляється російськими олігархами. Проте про відкриття центру поки що мова не йде. Ймовірно, процес націоналізації компанії займе деякий час.

Читайте також:

Стало відомо, чи відкриватимуть ресторани McDonald`s в Україні у серпні

Київський ТРЦ Ocean Plaza на Либідській відкрився у грудні 2012 року. Він належав російській групі ТПС «Нерухомість», яку заснували Олександр Скоробогатько, Олександр Пономаренко та Аркадій Ротенберг. 

Раніше ми розповідали, що відомі у Києві заклади харчування, які арештували через те, що їхнім керуючим директором був російський бізнесмен Олександр Орлов, насправді належать громадянам України. Орлов залишив свій бізнес в Україні, а ресторанами керує компанія Bulldozer Group Ukraine, які активно допомагають військовим та волонтерам.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua