ТРЦ Ocean Plaza заявив про відкриття: коли саме

ТРЦ Ocean Plaza заявив про відкриття: коли саме .

ТРЦ Ocean Plaza заявив про відкриття: коли саме . Фото: unsplash.com

Столичний ТРЦ Ocean Plaza відновить роботу вже зовсім скоро. Під контролем держави опинилося 67% акцій підприємства, а 33% прибутку буде отримувати українська компанія «Київ Молл Менеджмент».

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що корпоративні права Ocean Plaza передали до АРМА після того, як у результаті розслідування стало відомо, що гроші, отримані від діяльності торгового центру перераховувалися на адресу громадян РФ. Зокрема, гроші, ймовірно, йшли російським олігархам та близьким друзям Володимира Путіна Ротенбергам. 

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації 

Тоді не було точної інформації, коли ТРЦ відкриється після тривалої зупинки роботи. І хоча Печерський районний суд Києва скасував арешт будівлі Ocean Plaza, бо він був надмірно обтяжливим, розслідування та передача ТРЦ до власності держави тривали.

І ось 14 вересня керуюча компанія ТРЦ Ocean Plaza ТОВ «Київ Молл Менеджмент» повідомила про можливість відновлення роботи магазинів та його відкритті для відвідувачів. За словами керівників, ТРЦ відкриється у жовтні.

Окрім цього, власникам Ocean Plaza дали офіційне підтвердження щодо скасування арешту нерухомого майна та рахунків Товариства. Всі кошти від оренди та використання ТРЦ Ocean Plaza знаходяться на рахунках в Україні, їхнє виведення закордон неможливе.

Усі орендарі ТРЦ Ocean Plaza нарешті знову отримали гарантовану можливість користуватися приміщеннями центру та відновити свою господарську діяльність. Працівники магазинів зможуть спокійно повернутися до роботи. Торговий центр буде працювати для попвнення економіки України.

Нагадаємо, ТРЦ Ocean Plaza має 80 підрядних організацій та 395 орендарів. Тут розміщено магазини багатьох українських та міжнародних відомих мережевих брендів.

Читайте також:

У Києві встановили «Кошики добра» для непотрібних речей ще на 6 локаціях

ТРЦ Ocean Plaza фінансував патронні заводи у Росії

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua