Третя Окрема Штурмова Бригада України звільнила село Андріївку

Третя Окрема Штурмова Бригада України звільнила село Андріївку -

Третя Окрема Штурмова Бригада України звільнила село Андріївку — фото: zaxid.net

15 вересня зʼявилася офіційна заява про те, що Третя окрема штурмова бригада звільнила село Андріївка біля Бахмуту. 72 ОМСБр РФ — знищена.

У результаті української операції російський гарнізон Андріївки був оточений, відрізаний від основних сил та знищений. За дві доби Третя окрема штурмова бригада ліквідувала:

  • начальника бригадної розвідки ворога;
  • трьох комбатів ;
  • майже всю піхоту 72 бригади, разом з офіцерами і значною кількістю техніки.

Станом на зараз бої тривають, українські підрозділи продовжують закріплюватись на нових позиціях. Про це повідомляє Третя окрема штурмова бригада України.

Підрозділи 72-ї омсбр РФ неодноразово діставали вагомих втрат та поразок від зіткнень з Третьою штурмовою раніше. Тепер, після відновлення та перегрупування, ворог зазнав тотального провалу.

Взяття та утримання населеного пункту Андріївка — шлях до прориву на правому фланзі від Бахмута, і ключ до успіху всього подальшого наступу.

Нагадуємо, ще вчора PRO-kyiv.in.ua повідомляв, що Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр надала інформацію про те, що Андріївка контролюється українськими військами. Пізніше це повідомлення було спростовано. Відбувся комунікаційний збій між декількома джерелами інформації, які доповідають безпосередньо з місця подій.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua