Три дивовижні секрети довголіття від 1000 людей, які довго живуть

Експерти вловили загальні звички і спосіб мислення, які поділяють довгожителі з усього світу.

Довгожителі поділилися своїми секретами / фото ua.depositphotos.com

Дослідники довголіття, які разом зустрілися з більш ніж 1000 довгожителями, розповіли дивовижні речі, які вони дізналися про довге і повноцінне життя від цих людей, пише Business Insider.

Бен Мейерс і Фабріціо Віллаторо є членами LongeviQuest, організації, яка перевіряє вік найстаріших людей у світі та ділиться своїми історіями в базі даних.

Як зазначається, генетика може визначити, чи доживе людина до 100 років, але фактори способу життя, такі як дієта, фізичні вправи і ставлення до чого-небудь, також можуть зіграти свою роль. Мейерс і Віллаторо вловили загальні звички та мислення, які поділяють довгожителі з усього світу.

Відео дня

І вони виділили три секрети та поради від довгожителів.

1. Не турбуйтеся про речі поза вашим контролем

«Багато хто з довгожителів дуже зосереджені на речах, які вони можуть контролювати, але не надто переживають через те, що знаходиться поза їхнім контролем… Я не зустрічав жодного довгожителя, який насправді прагнув прожити так довго. Всі вони трохи здивовані. Вони насолоджувалися своїм життям і щасливі, що все ще тут», — сказав Мейерс.

Натомість вони зосереджуються на тому, що для них важливо, наприклад, оточення хороших людей. Віллаторо сказав, що більшість довгожителів, яких він зустрів у Латинській Америці, зосереджені на своїх сім’ях та релігії та «живуть без стресу».

Читайте також:

24-річна дівчина зустрічається з 60-річним чоловіком і не розуміє, чому її цькують

107-річний чоловік назвав свій секрет довголіття

2. Працюйте наполегливо якомога довше

Віллаторо і Мейерс розповіли, що багато хто з довгожителів, з якими вони розмовляли, більшу частину свого життя працювали на важкій фізичній роботі.

3. Все залежить від вашого ставлення та зайнятості

Попри те, що довгожителі, з якими розмовляв Вільяторо, не намагалися активно дожити до 100 років, вони ніколи не переставали бути зайнятими, навіть у літньому віці.

«Навіть якщо вони не працюють на 100, вони знаходять спосіб заповнити свої дні, проводячи час у громаді чи з родиною, читаючи газети — різноманітні види діяльності. Навіть коли вони вже не в хорошій фізичній формі, у них все ще є спосіб розумово стимулювати себе», — розповів Вільяторо про довгожителів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua