Три пенальті та розгром. «Олександрія» перемогла «Колос» у матчі сусідів по турнірній таблиці

upl.ua

В 11-му турі української футбольної прем'єр-ліги сезону 2022-23 років футбольний клуб "Олександрія" з однойменного міста Кіровоградської області виграв у команди "Колос" із села Ковалівка Київської області з рахунком 4:1. Гра відбулася на стадіоні "Ніка" в Олександрії. У другому таймі арбітр призначив три пенальті.

Матч розпочався із майже 20-хвилинною затримкою. Команди не змогли вчасно вийти на передматчеву розминку через повітряну тривогу на території Кіровоградської області, яка тривала з 12:20 до 12:32.

На сьомій хвилині виник перший небезпечний момент біля воріт "Колоса" – з-за меж штрафного, підібравши м’яч, вибитий захисниками, пробивав Олександр Демченко – м’яч пройшов зі стійкою. Та вже за хвилину точним ударом у схожій ситуації відзначився півзахисник олександрійців Сергій Рибалка – 1:0.

На 12-ій та 29-ій хвилинах матчу після ударів гравців олександрійської команди Владислава Калітвінцева та Кирила Ковальця свою команду рятував голкіпер гостей Євгеній Волинець.

На 42-ій хвилині гри тренер гостей Ярослав Вишняк здійснив вимушену заміну – пошкодження отримав захисник Євгеній Новак, замість нього на поле вийшов Роман Гончаренко.

Перша половина гри закінчилась з мінімальною перевагою господарів в рахунку. Арбітр Дмитро Кривушкін показав дві жовті картки, обидві – гравцям "Колоса" Євгенію Смирному та Володимиру Лисенку.

На 53-ій хвилині гості зрівняли рахунок. Арбітр призначив пенальті за гру рукою захисника олександрійців, який реалізував Павло Оріховський.

Другий пенальті, також за гру рукою, Дмитро Кривушкін призначив у ворота "Колоса". Його на 61-ій хвилині реалізував Максим Третьяков – 2:1.

На 69-ій хвилині Сергій Рибалка зробив дубль, забивши з пенальті, третьому в матчі, призначеному за фол Вадима Мілька на Денисові Мірошниченку у власному штрафному майданчику – 3:1.

Дублем у матчі відзначився і Максим Третьяков, пробивши точно з меж воротарського після кількох невдалих спроб партнерів і паса Олега Кожушка на 73-ій хвилині гри – 4:1 на користь підопічних Юрія Гури.

Попередження у другому таймі отримали гравець олександрійської команди Владислав Бабогло та ковалівці Денис Безбородько, Вадим Мілько, Сергій Мякушко та Олег Ільїн.

"Олександрія" – "Колос" 4:1

Голи: Рибалка, 8, 69 (з пенальті), Третьяков, 61 (з пенальті), 73 – Оріховський, 53 (з пенальті).

"Олександрія": Білик – Цуріков, Бабогло, Дячук (Бондаренко, 78), Мірошниченко – Рибалка (Дришлюк, 83) – Ковалець (Кобзар, 78), Демченко – Шулянський (Кожушко, 46), Калітвінцев (Волошин, 78), Третьяков.

"Колос": Волинець – Ємець, Чоботенко, Новак (Гончаренко, 43), Зозуля – Мілько (Богданов, 78), Оріховський – Кузик (Мякушко, 46), Смирний (Попов, 46), Ільїн – Лисенко.

Що відомо

До очної зустрічі "Олександрія" і "Колос" були на четвертій і п’ятій сходинках турнірної таблиці, відповідно. Різниця між командами складала два очки. Після перемоги, яка стала для команди шостою у чемпіонаті, олександрійці набрали 20 очок і відірвалися від суперників на п’ять очок, залишившись, однак, четвертими.

У 12-му турі "Олександрія" зіграє виїзний матч проти київського "Динамо", "Колос" прийматиме "Дніпро-1". Крім того, "Олександрія "має в запасі матчі першого й шостого турів проти "Дніпра-1" та "Металіста 1925", "Колос" – гру сьомого туру проти "Зорі".