Три поверхи із сауною: журналісти показали колишню резиденцію Онуфрія у Лаврі (відео)

Звільняючи приміщення, представники УПЦ МП залишили по собі голі стіни: позабирали усі меблі та ікони, зняли люстри і штори з вікон.

Колишня резиденція предстоятеля УПЦ МП Онуфрія на території Лаври / колаж УНІАН, скріншот radiosvoboda.org

Журналісти показали колишню резиденцію митрополита УПЦ МП Онуфрія на території Києво-Печерської Лаври. У триповерховій будівлі, окрім особистих покоїв, є велика сауна, переговорні кімнати та низка інших приміщень.

Представники УПЦ МП провели у Лаврі низку реконструкцій та забудов, які не були погоджені з місцевою владою, незважаючи на те, що територія святині — заповідна зона, розповів виконувач обов’язків намісника Києво-Печерської Лаври архімандрит Авраамій в інтерв’ю «Схемам». 

Зокрема, йдеться про колишню резиденцію предстоятеля УПЦ МП митрополита Онуфрія, до якої раніше не допускали журналістів. Зараз цю будівлю надали у користування новому наміснику Лаври архімандриту Авраамію.

Читайте також:

Блогерці, яка провокувала сутички біля Києво-Печерської лаври, оголошено підозру (фото)

«Україна — це експеримент»: вірянка УПЦ МП відзначилась маячнею про війну та Росію (відео)

Представники УПЦ МП забарикадувалися у декількох корпусах Лаври

Суд повернув державі 80 об’єктів Києво-Печерської лаври, що контролювала УПЦ МП

Суд відмовився залишати монастир УПЦ МП у Києво-Печерській Лаврі

Це триповерхова будівля на території заповідника у Нижній Лаврі. Там розташовані приватні покої, а також низка приміщень, зокрема й ті, де раніше відбувався священний синод Московського патріархату.

Також там уже під час повномасштабного вторгнення проводили молебні за російських військовополонених. Водночас, за українських воїнів молебнів не проводилося жодного разу. Окрім цього, в будівлі є велике приміщення сауни із кількох кімнат.

Архімандрит показав журналістам, що представники УПЦ МП, звільняючи приміщення, позабирали усі меблі та ікони та навіть познімали люстри і штори з вікон, залишивши по собі голі стіни.

Вигнання «бісів» з Києво-Печерської Лаври

Під час останньої служби у храмі Києво-Печерської Лаври митрополита Онуфрія та його свиту випровадили з території святині під вигуки «Онуфрія — на обмін» та  «Онуфрія — на нари». Супроводжуючі митрополита відтісняли присутніх біля Лаври активістів від нього. Згодом в УПЦ МП заявили, що це була «провокація учасників незаконно мітингу».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua