Турецькі літаки, що прилетіли у «Бориспіль» 24 лютого, тільки сьогодні повернулися додому

Турецькі літаки, що прилетіли до "Борисполя" 24 лютого, тільки сьогодні повернулися додому.

Турецькі літаки, що прилетіли до "Борисполя" 24 лютого, тільки сьогодні повернулися додому. Фото: wikipedia

Два військово-транспортні літаки Туреччини прибули в Україну перед початком російського вторгнення, і застрягли в українському аеропорту майже на рік. Лише сьогодні, 20 грудня, вони змогли відлетіти назад до Туреччини.

Два військово-транспортні літаки Туреччини Airbus A400M прибули в Україну перед початком повномасштабної війни, за кілька годин до ранку 24 лютого, коли російські війська почали з кількох сторін атакувати Україну. Літаки доставляли в Україну гуманітарну допомогу та мали евакуювати з країни громадян Туреччини.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Зважаючи на те, що одразу після початку повномасштабної війни небо над Україною було закрите, турецькі літаки застрягли в Україні на 10 місяців.

Тільки сьогодні, у вівторок 20 грудня, вони змогли відлетіти на батьківщину — на свою авіабазу Кайсері. Інформацію про це надало Міноборони Туреччини у Twitter.

Нагадаємо, солдати армії РФ під час бойових дій у Гостомелі у лютому встигли вкрасти деякі деталі з українського літака Ан-225 «Мрія». Вкраденими виявилися основні найцінніші комплектуючі деталі.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua