У Білорусі армія посилює кордон, перевіряють бойову готовність спецназу — Генштаб

На території Гомельської та Брестської областей Білорусі підрозділи збройних сил РБ виконують завдання щодо посилення ділянки державного кордону з Україною

На території Гомельської та Брестської областей Білорусі підрозділи збройних сил РБ виконують завдання щодо посилення ділянки державного кордону з Україною. Про це стало відомо зі зведення, яке опублікувала прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України.

Також повідомляється, що на Волинському та Поліському напрямках у частинах сил спеціальних операцій армії Білорусі відзначено проведення заходів щодо перевірки бойової готовності.

Нагадаємо, що російські окупанти можуть повернути військове угруповання на територію Білорусі, якщо у них виникне така необхідність, протягом двох-трьох тижнів. Про це стало відомо з інтерв’ю заступника начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадима Скибицького в інтерв’ю виданню Guardian.

За його словами, російська армія має сильний бік — здатність швидко перекидати війська та техніку, що вона практикувала на військових навчаннях напередодні повномасштабної війни проти України.

Він зазначив, що росіяни відступили з Київської області у березні і знову з’явилися на Донбасі за два тижні, тому вони можуть повернутися до Білорусі протягом двох-трьох тижнів, якщо це їм знадобиться.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua