У Броварах із модульного містечка виселили кілька переселенців: причина

У Броварах із модульного містечка виселили кілька переселенців: причина.

У Броварах із модульного містечка виселили кілька переселенців: причина. Фото: brovary.net.ua

У Броварах із модульного містечка для переселенців довелося виселити кілька мешканців. Причиною цього стало вживання алкоголю та порушення внутрішніх правил.

Як повідомляє «Трибуна-Бровари», про те, що сталося, стало відомо на засіданні Броварської міськради. Нині у містечку проживає 115 осіб, 27 із яких діти. При цьому загалом у такому містечку можуть жити 352 особи. За останній місяць тут оселилося ще 25 переселенців.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Тут постійно відбувається «ротація», оскільки деякі мешканці знаходять роботу, що надає безкоштовне житло, а людей похилого віку через необхідний специфічний догляд іноді забирають до себе їхні діти.

Проте трапляються тут і випадки примусового виселення. Так сталося із п’ятьма мешканцями, які постійно розпивали алкогольні напої, шуміли, заважали своїм сусідам та порушували внутрішній розпорядок. Комісія позбавила їх права на проживання у цьому модульному містечку.

При цьому їх не вигнали на вулицю, а запропонували більш відповідну альтернативу – місця у реабілітаційних центрах для алко- та наркозалежних. Але на цю пропозицію погодилися лише двоє людей.

Читайте також:

У Києві більше не видаватимуть продуктові набори переселенцям

Фінансова допомога українцям у 2023 році: як отримати різні виплати

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua