У Броварах зафіксували небезпечну інфекцію

Які подробиці про хворобу відомі

У Броварах зафіксували випадок підозри на небезпечну інфекційну хворобу. Як передають Pro-KYIV.in.ua, про це розповів в.о. директора Броварської районної філії державної установи «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Василь Сич.

За тиждень у Броварському районі Київської області спостерігається тенденція до зростання захворюваністю й на коронавірус.

«Гострої кишкової інфекції — шість випадків, вірусний гепатит В — один випадок, туберкульоз — один випадок. Коронавірусна інфекція за тиждень підвищилась на 50 відсотків в усьому районі, тобто тенденція до збільшення. Зареєстровано два випадки хвороби Лайма. Також у нас є підозра на лептоспіроз — один випадок у місті Бровари», — сказав керівник ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ».

За його словами, на таку небезпечну інфекційну хворобу як лептоспіроз захворіла жінка.

«Хвора знаходиться на стаціонарному лікуванні. Стан — середньої важкості. Відібрані попередні аналізи. Аналізи в роботі. При проведенні епідобстеження встановлено, що хвора 30 липня купалася в Десні, а до 20 липня вона працювала в зоомагазині, де мала контакт із гризунами», — розповів Сич.

Людина може захворіти на лептоспіроз в період від двох днів до чотирьох тижнів після інфікування. Симптоми лептоспірозу можуть бути легкими — це головний біль, лихоманка, діарея, дискомфорт в м’язах, почервоніння очей, висип. Без лікування лептоспіроз може призвести до ураження печінки, нирок, менінгіту та навіть до смерті.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що Броварська багатопрофільна клінічна лікарня переповнена важкохворими. Багато пацієнтів похилого віку привозять до центральної лікарні Броварів у вкрай важкому з сіл Броварського району. Подробиці — в нашому матеріалі.

Нагадаємо, у Київській обласній клінічній лікарні запрацювало кардіохірургічне відділення, що створювалося практично «з нуля» в період воєнного стану. Відкриття оновленого відділення стало можливим завдяки реалізації реновацій, що дозволило провести ремонти приміщень та оснастити відділення сучасним обладнанням. Зараз у цьому медичному закладі працюють 1250 фахівців. 

Окрім того, у столичному Інституті серця в умовах воєнного стану завершили реконструкцію відділення гострого коронарного синдрому та інфаркту міокарда. В лікарні запевняють, що після реконструкції відділення лікування для пацієнтів стане ще ефективнішим, швидшим та комфортнішим.

Дивіться відео, як у Гостомелі відремонтували амбулаторію сімейної медицини.

Читайте також, що в лікарні «Феофанія» анонсували розширення послуг з безоплатного лікування.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua