У ДТЕК розповіли, чи відключатимуть світло «за скаргами»

У ДТЕК розповіли, чи відключатимуть світло за скаргами сусідів

У ДТЕК розповіли, чи відключатимуть світло за скаргами сусідів фото: PRO-kyiv.in.ua

У групі компаній ДТЕК попередили, що жоден з їхніх регіональних підрозділів не відключає електроенергію у будинках через скарги сусідів на «несправедливі» графіки.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Про це повідомила пресслужба компанії.

Енергетики отримують багато скарг від споживачів на те, що у якомусь будинку вимикають світло, тоді як у сусідів воно є. Люди телефонують операторам та просять виправити «несправедливість».  Про в ДТЕК кажуть, що компанія не проводить жодних відключень «за скаргами».

У більшості випадків відключення відбуваються дистанційно, а їх невелика частина відключень потребує виїзду персоналу на об’єкт. Також, коли є можливість, енергетики виїжджають на лінії, які живлять критичну інфраструктуру. Це потрібно для того, щоб у ручному режимі відключити будинки, що живляться від тієї ж мережі.

Для забезпечення соціальної справедливості в ДТЕК рекомендують балансоутримувачам (ЖБК та ОСББ) будинків, підключених до критичної інфраструктури, відключати їх власноруч.

PRO-kyiv.in.ua писав, що 14 січня Росія здійснила черговий ракетний  удар по Україні, під час якого було зафіксовано влучання ворога по двох електростанціях. Також є пошкодження електромереж в низці областей.

В ДТЕК припускають, що потепління та завершення опалювального сезону, найімовірніше, не призведуть до кардинальної зміни ситуації з електроенергією. Навесні заплановано ремонтні роботи, які зараз тимчасово не проводять.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua