У ДТЕК розповіли, як планують подавати світло під час екстренних відключень

У ДТЕК розповіли, як планують подавати світло під час екстренних відключень.

У ДТЕК розповіли, як планують подавати світло під час екстренних відключень. Фото: unian.ua

28 листопада у Києві досі діють екстрені відключення електроенергії, так як в системі спостерігається значний дефіцит. Щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні електрику будуть подавати погодинно.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що у ДТЕК розповіли про нові правила відключення світла. Тоді світло обіцяли не вимикати більше ніж на 5 годин на добу. Такий режим планували запровадити, поки не вдасться знизити дефіцит генерації електроенергії.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Але зараз ситуація дещо змінилася. ДТЕК повідомляє, що згідно з розпорядженням Укренерго, у Києві потрібно зменшити 60% потужності споживання електроенергії.

Таким чином, те, що було заплановано два дні тому, поки що не актуально. Критична інфраструктура (столичні лікарні, насосні та теплові пункти) потребують 58% електроенергії, з тої, яка є наразі. Побутові споживачі можуть отримувати лише 42% електроенергії.

Тому енергетики роблять все, щоб кожен споживач отримував електроживлення по 2-3 години двічі на добу. Така ситуація триватиме, допоки не вдасться стабілізувати систему. Після цього Київ повернеться до відключеннь за графіками.

Читайте також:

В Київській області починають працювати пункти обігріву: фото

Де у Києві працюють коворкінги зі світлом та інтернетом

Киян просять заощадливо ставитися до електроенергії, коли вона з’являється. Це допоможе енергетикам швидше збалансувати енергосистему. Зокрема, ми писали, що киян просять ощадливо користуватися електрообігрівачами. Зараз у квартирах може бути холодно, але електрика знаходиться в дефіциті, тож для покращення ситуації краще, наприклад, одягати теплі речі.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua