У ДТЕК відкоригували графіки відключень у Києві

У ДТЕК відкоригували графіки відключень у Києві

У ДТЕК відкоригували графіки відключень у Києві фото: PRO-kyiv.in.ua

У «ДТЕК Київські електромережі» змінили вигляд графіків відключень світла у Києві. Тепер можна побачити, чи має бути електрика в конкретно-позначений час.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Раніше в графіках вказували час: 10:00, 11:00, 12:00 і т.д. В оновлених даних з’явилися точні періоди відключення електрики: 00:00-01:00, 01:00-00:02 і т.д.

Завдяки таким позначенням користувачам стало зрозуміліше, коли саме у будинках/квартирах/офісах тощо. заплановано відключення світла, а коли електрику мають дати.

У ДПЕК відкоригували графіки відключень у КиєвіУ ДПЕК відкоригували графіки відключень у Києві фото: https://www.dtek-kem.com.ua/ua

Самі графіки не змінилися. Поки що киянам обіцяють дві години з електрикою, після чого можливе відключення на три години та ще чотири години обов’язкових відключень.

PRO-kyiv.in.ua писав, що найближчими вихідними «Укренерго» обіцяє покращення ситуації з електрикою. Тривалість вимкнення може змінитися через потепління.

У YASNO кажуть, що існує кілька причин, через які електроенергію в Києві стали подавати з великими перебоями в останні дні. Одна з них – ремонтні роботи.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua