У Голосіївському районі перейменували ще одну вулицю

У Голосіївському районі перейменували ще одну вулицю.

У Голосіївському районі перейменували ще одну вулицю. Фото: kmr.gov.ua

У Києві продовжується процес дерусифікації міських об’єктів. У його межах перейменовано вже більше сотні вулиць та інших топографічних назв, які пов’язані з Росією та її спільниками. Нещодавно було перейменовано вулицю Байкальську, яка знаходиться в Голосіївському районі міста.

Про це повідомили у Київській міській раді.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Так, у травні поточного року до списку на перейменування було внесено вулицю Байкальську. Ця назва походить від назви озера Байкал, яке розташоване на території Російської Федерації.

Щоб зменшити культорологічний вплив країни-агресора в столиці України, за допомогою додатку «Київ Цифровий» було обрано нову назву для вулиці Байкальська — Мелітопольська. Такий варіант набрав 21 348  голосів громадян. Тепер вулиця присвячена історії героїчного міста Мелітополь у Запорізькій області, яке з початку повномасштабної війни знаходиться під окупацією росіян.

За результатами голосування та на основі експертних висновків депутатський корпус підтримав рішення про перейменування цієї вулиці.

Читайте також:

Стало відомо, коли буде завершено процес перейменування вулиць Києва

Що робити мешканцям Києва, чию вулицю перейменували

Варто зазначити, що у середині 20 століття у Подільському районі Києва вже існувала вулиця Мелітопольська. Проте у 1971 році її було ліквідовано у зв’язку з переплануванням.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що у Києві працює інтерактивна карта, на якій відмічені всі вулиці, які планують перейменувати найближчим. Там же є пояснення, на честь кого чи чого ці вулиці перейменовують.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua