У Києві активісти розмалювали пам’ятник Щорсу і просять демонтувати його

У Києві активісти розмалювали пам'ятник Щорсу і просять демонтувати його.

У Києві активісти розмалювали пам’ятник Щорсу і просять демонтувати його. Фото: facebook.com/olegsl

Активісти у Києві запустили флешмоб «#ЗнесиМенеПовністю». Вони залишають написи на пам’ятниках особам, які пов’язані з СРСР чи Росією. Цим самим вони показують владі, що таким пам’ятникам не місце в українській столиці і їх треба демонтувати.

Вчора активісти залишили подібні написи на пам’ятниках Миколі Щорсу та Олександру Пушкіну.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Про це повідомив один з компанії активістів Олег Слабоспицький.

Так вони розфарбуваали пам’ятник Миколі Щорсу, який знаходиться на бульварі Тараса Шевченка. Активісти зазначають, що постать військового командира більшовиків чітко підпадає під Закон про декомунізацію. Його мали прибрати ще у 2016 році, коли Український інститут національної пам’яті зробив перші заклики прибрати монумент з серця столиці.

У Києві активісти розмалювали пам'ятник Щорсу і просять демонтувати його.У Києві активісти розмалювали пам’ятник Щорсу і просять демонтувати його. Фото: facebook.com/olegsl

Олег Слабоспицький зазначив деякі моменти з біографії Миколи Щорса. Відомо, що він був членом РКП(б) і командиром у лавах Червоної Армії та брав участь у боях проти УНР.

Активіст зазначив, що за останні 6 років Київська міська рада та Міністерство культури та інформаційної політики України декілька разів перекидали відповідальність за демонтаж одне на одного.

Ситуація не змінилася і після повномасштабного вторгнення Росії. Чиновники зазначають, що Щорс —  неоднозначна особистість та і взагалі «був українцем».

Прпри все кияни хочуть добитися, щоб пам’ятник Миколі Щорсу в Києві знесли.

Читайте також:

У КМДА виступили проти демонтажу будівлі на Андріївському узвозі

Українці обрали новий символ на щиті монумента «Батьківщина-мати» в Києві

Слабошпицький нагадав, що у Києві є ще понад 200 пам’ятних знаків радянським та російським діячам.

Вчора PRO-kyiv.in.ua публікував фото розмальованого пам’ятника Олександру Пушкіну, який, на думку киян, також повинні демонтувати.

Раніше ми розповідали, що на місці пам’ятника Миколі Щорсу мешканці столиці пропонують поставити пам’ятник королеві Єлизаветі II, яка за життя багато допомагала Україні та підтримувала наших громадян.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua