У Києві через аварію за деякими адресами немає води

Де припинено та обмежено водопостачання

У Печерському районі Києва через аварію на магістральному водопроводі за деякими адресами немає води. Про це повідомляють Pro-KYIV.in.ua з посиланням на інформацію «Київводоканалу».

За даними підприємства, у столиці ліквідовують пошкодження магістрального водопроводу діаметром 600 мм на вулиці Генерала Алмазова, 12. Через аварію тимчасово припинено водопостачання на вулиці Ковніра, 3 та вулиці Генерала Алмазова, 9, 1. Окрім того, понижено тиск водопостачання по вулицях Звіринецька та Джона Маккейна.

«Працівники Київводоканалу роблять усе можливе для якнайскорішої стабілізації водопостачання», — йдеться в повідомленні підприємства.

Через те, що на водопровідній насосній станції  «Крутогірна» аварійно зупинився насосний агрегат, було понижено тиск водопостачання  у Шевченківському, Солом’янському, Святошинському та Голосіївському районах Києва. Після його підключення агрегат знов відключився. Наразі на пониженому тиску Солом’янський, Святошинський та Голосіївський райони столиці. У «Київводоканалі» попередили, що в цих районах протягом дня можуть бути перебої з водопостачанням до остаточного ліквідування аварії.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua