У Києві через халатність лікарки постраждала вагітна жінка

У Києві через халатність лікарки постраждала вагітна жінка.

У Києві через халатність лікарки постраждала вагітна жінка. Фото ілюстративне: unsplash.com

У Києві вагітна жінка звернулася до приватної клініки на Оболоні, щоб пройти обстеження, проте через недбальство лікарки пацієнтка потрапила на операційний стіл в іншій лікарні.

Як повідомили у київській поліції, 34-річна киянка прийшла на прийом до акушера-гінеколога, яка діагностувала у неї вагітність на ранньому терміні. При цьому жодних відхилень вона не виявила і після прийому пацієнтка повернулася на роботу. Там їй раптово стало зле і вона знепритомніла.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Медики швидкої допомоги, які приїхали на виклик, госпіталізували її до лікарні на вулиці Володимира Івасюка. Лікарі оглянули її та терміново провели операцію. За допомогою аналізів та термінового втручання їй діагностували порушення перебігу вагітності із внутрішньою кровотечею.

Виявилося, що лікарка із приватної клініки поставила неправильний діагноз, що призвело до тяжких наслідків для пацієнтки. В іншому випадку вона терміново госпіталізувала б вагітну.

Поліція оголосила про підозру медпрацівниці за фактом невиконання або неналежного виконання своїх професійних обов’язків через недбале чи несумлінне ставлення, що призвело до тяжких наслідків для хворого (ч. 1 ст. 140 КК України). Тепер фігурантці світить позбавлення права обіймати певну посаду або займатися певною діяльністю на строк до п’яти років/виправні роботи на строк до двох років/обмеження волі або позбавлення волі на строк до двох років.

Продовжується розслідування справи. Назва приватної клініки, де працює цей лікар, та її прізвище не вказуються.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua