У Києві цього року не відкриватимуть пляжний сезон

У Києві цього року не відкриватимуть пляжного сезону.

У Києві цього року не відкриватимуть пляжного сезону. Фото: Alexey Furman/Getty Images

У Києві міська влада відмовилася від ідеї відкривати пляжний сезон, незважаючи на те, що у квітні городянам повідомили про підготовку до його відкриття.

Відповідне рішення було ухвалено Радою оборони Києва. Жителям Києва радять утриматися від відвідування пляжів, оскільки на таких локаціях відсутні укриття та бомбосховища, де можна сховатися у разі російської атаки.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Нагадаємо, що представник КП «Плесо» минулого місяця повідомив, що влітку готуються до відкриття пляжі «Венеція», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Дитячий» та «Золотий» у Гідропарку. Він зазначив, що зони відпочинку готували до роботи з березня, проте цим планам тепер не здійснитися.

Заступник голови КМДА Петро Пантелєєв розповів, що киянам варто відмовитися від відвідування пляжу через постійні ворожі атаки. При оголошенні повітряної тривоги їм буде просто нікуди сховатися, а горвлада не хоче наражати на небезпеку населення столиці.

Крім того, у держадміністрації повідомили, що в період дії військового стану в Києві також заборонено навігацію річкових, малих, спортивних суден, водних мотоциклів та інших засобів для розваги на водних об’єктів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua