У Києві демонтували пам’ятники Ватутіну та Чкалову

У Києві демонтували пам'ятники Ватутіну та Чкалову.

У Києві демонтували пам’ятники Ватутіну та Чкалову. Фото: КМДА

У Києві демонтували два пам’ятники радянському генералу Миколі Ватутіну та льотчику Валерію Чкалову. Роботи виконали протягом двох днів, одразу після того, як Мінкульт дозволив це зробити.

Нагадаємо, Міністерство культури дозволило демонтаж пам’ятників Ватутіну та Чкалову вчора, 8 лютого.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Пам’ятник льотчику Чкалову демонтували вчора. Розташований він був на розі вулиць Олеся Гончара та Михайла Коцюбинського у Шевченківському районі. Роботи виконували співробітники КП із СЗН Шевченківського району.

Демонтаж пам'ятника Чкалову.Демонтаж пам’ятника Чкалову. Фото: КМДА

Пам’ятник генералу Ватутіну знесли сьогодні, 9 лютого. Знаходився він у Маріїнському парку над могилою Ватутіна. Проте поки що невідомо, коли розпочнеться процес перепоховання його останків.

Роботи виконували працівники Департаменту міського благоустрою КМДА. Для демонтажу довелося задіяти 10 спеціалістів та 2 види великогабаритної техніки.

Демонтаж пам'ятника Ватутіну.Демонтаж пам’ятника Ватутіну. Фото: КМДА

Обидві пам’ятники перенесуть до Музею авіації України імені Олега Костянтиновича Антонова, розташованого біля аеропорту «Жуляни».

Як раніше писав PRO-kyiv.in.ua, у Києві дали нові назви ще 31 вулиці. Зокрема, по-іншому тепер називатимуться площа Перемоги та проспект Перемоги – площа Галицька та проспект Берестейський.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua