У Києві екзотична змія заповзла у квартиру до дівчини

У Києві екзотична змія заповзла у квартиру до дівчини -

У Києві екзотична змія заповзла у квартиру до дівчини — фото: facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup

У Києві дівчина з ранку сіла на диван із чашкою кави та закричала – на підлозі була жива змія.

Як повідомили у КАРГ, змія залізла під шафу. Дівчина поспішала на роботу, тому втекла з квартири, але після приходу додому – картина була та сама. Змія так і сиділа під тією самою шафою.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Додому до дівчини приїхали рятувальники КАРГу. Вони акуратно дістали змію. Виявилося, це був не вужик, а тонкохвостий полоз, екзотичний вид. Відразу припустили, що він звідкись втік.

У Києві екзотична змія заповзла у квартиру до дівчини -У Києві екзотична змія заповзла у квартиру до дівчини — фото: facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup

Змію забрали рятувальники, а дівчина тим часом почала шукати господаря своєї гості. Його вона швидко знайшла. З’ясувалося, що змію звуть Маршалл на честь Емінема. Він випадково втік із погано закритого серпентарію три місяці тому. Жив він – у сусідньому під’їзді.

Власник шукав свого улюбленця весь цей час і миттєво приїхав зустрітись із рятувальниками, щоб забрати улюбленця. У цей час рятувальники були вже на наступній операції – діставали кота з високої тополі. Ті кажуть, що господар мало не поцілував свою змію. Чоловік сказав, що з улюбленцем все гаразд, просто трохи схуд. На радощах власник змії потім кілька годин допомагав рятувальникам та тримав страхувальний тент під високою тополею, з якої знімали кота.

Хазяїна змії знайшли -Хазяїна змії знайшли — фото: facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua