У Києві готуються перейменувати станцію метро

У Києві готуються перейменувати станцію метро Фото:pexels

У Києві готуються перейменувати станцію метро Фото:pexels

На наступному пленарному засіданні Київської міської ради станцію метро «Площа Льва Толстого» планують перейменувати на «Площу Українських Героїв».

Про це стало відомо із заяви депутата Київської міської ради, ініціатора перейменування Олесі Пинзеник.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Так, на наступному пленарному засіданні Київської міської ради станцію метро «Площа Льва Толстого» планують перейменувати на «Площу Українських Героїв».

— Наразі настав час перейменувати і станцію метро „Площа Льва Толстого“, оскільки так вирішили тисячі киян, які віддали свої голоси шляхом рейтингового електронного голосування у додатку „Київ Цифровий“. Назва Українських Героїв запропонована на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття. Нині, як і сотні років тому, українці гинуть, виборюючи право бути вільними. Ми не тільки пам’ятаємо кожного, хто поліг за нашу землю та Батьківщину, але і хочемо їх вшанувати в серці нашої столиці, – зазначила депутатка.

Депутатка також додала, що це буде дуже символічно, коли на синій лінії метро наступної після станції «Майдан Незалежності» слідуватиме станція «Площа Українських Героїв».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua