У Києві хочуть побудувати тенісні корти за 300 мільйонів гривень

У Києві хочуть побудувати тенісні корти за 300 мільйонів гривень -

У Києві хочуть побудувати тенісні корти за 300 мільйонів гривень — фото: Getty Images

Під час воєнного стану Міністерство молоді та спорту оголосило тендер для закупівлі та ремонту тенісних кортів на майже 308 мільйонів гривень.

На сайті тендерних закупівель Prozorro з’явилась інформація про те, що в Києві під час війни планують створити Національний тенісний центр. Спортивний простір хочуть організувати на базі держпідприємства «ЦУТБ “Льодовий стадіон» на проспекті Академіка Глушкова, 9. Директором якого з 2020 року є Павло Андрєєвський.

У Києві хочуть побудувати тенісні корти за 300 мільйонів гривень -У Києві хочуть побудувати тенісні корти за 300 мільйонів гривень — фото: prozorro.gov.ua

Роботи планують виконати до кінця квітня 2025 року, а тендерні пропозиції прийматимуть до 8 вересня. Сам аукціон призначено на 11 вересня.

Нагадаємо, КМДА планує придбати годинникі одразу на 5 млн грн. Це будуть іменні подарунки від мера Кличка. Годинники будуть зі швейцарським механізмом і рубіновим камінням. Про нову неоднозначну покупку під час повномасштабної війни стало відомо завдяки сайту Prozorro, на якому було розміщено тендер на цю закупівлю. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua