У Києві хулігани зіпсували генератор у багатоповерхівці, засипавши його цукром

У Києві хулігани зіпсували генератор у багатоповерхівці, засипавши його цукром.

У Києві хулігани зіпсували генератор у багатоповерхівці, засипавши його цукром. Ілюстративне фото: РБК-Україна

Невідомі люди вирішили зіпсувати життя всім мешканцям багатоповерхового будинку, у підвалі якого працював генератор. Вони в його бак висипали велику кількість цукру і цим вивели пристрій із ладу.

Генератор мешканці багатоквартирного будинку у столиці використовували для отримання доступу до Інтернету. З його допомогою живилося обладнання інтернет-провайдера. Про цей випадок розповів журналіст Ігор Озадовський у себе у Facebook.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Також цей генератор використовувався ЖЕКом, який розміщувався у цоколі будівлі. Про навмисне псування майна стало відомо із повідомлення директора ЖЕКу. Той від щирого серця «подякував» хулігану, який зіпсував генератор цукром.

Джерело: facebook.com/ozadovskyy.igorДжерело: facebook.com/ozadovskyy.igor

Також цей блогер з посиланням на колегу розповів про випадок, який стався у Тернополі. Один із багатоповерхових будинків не відключався від світла, бо його електропостачання було від однієї лінії з місцевою котельнею. Мешканці сусідніх будинків так заздрили будинку з постійним світлом, що скаргами домоглися його відключення.

При цьому мешканці цих будинків, які писали скарги, через зупинку котельні залишилися вже не лише без світла, а й без опалення. Сусіди знали про те, що котельня на одній лінії з будинком, але все одно наполягали на відключенні будинку із заздрості.

Фото: facebook.com/victor.tregubov.5Фото: facebook.com/victor.tregubov.5

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua