У Києві кілька «трансів» напали на охоронця та консьєржку у під’їзді

У Києві кілька "трансів" напали на охоронця та консьєржку у під'їзді.

У Києві кілька "трансів" напали на охоронця та консьєржку у під’їзді. Фото: скріншот із відео «Двач»

У ніч із 18 на 19 листопада сталася надзвичайна подія, пов’язана з представниками нетрадиційної сексуальної орієнтації. Вони напали на жінку і чоловіка, які охороняли під’їзд вдома.

Група транссексуалів зайшла в під’їзд будинку, вони захотіли зігрітися, оскільки частина з них була в міні-спідницях, а на вулиці зараз дуже холодно. Нікуди виїхати вони не могли, бо було 2 години ночі – середина комендантської години.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Однак консьєржка відмовилася їх пустити всередину, і зажадала підняти спідниці, щоб перевірити, хто стоїть перед нею – чоловіки чи жінки. «Транси» почали голосно лаятися з консьєржкою, причому в їх промові чути суцільні мати, потім вони почали штовхати жінку. Та схопилася за швабру.

Після цього представники ЛГБТ бризнули в обличчя літньому охоронцеві з перцевого балона і, мабуть, спробували піти, оскільки на записі чути крики «Йдемо».

На іншому відео видно, як консьєржка атакує «трансів» — вона вилила на них відро з водою.

В результаті «транси» так і не пішли, було викликано поліцію, яка відвезла ЛГБТ-киян до себе і закінчила цей конфлікт. Факт бійки зафіксовано на відео, яке, мабуть, зняли самі «транси». Відразу 4 відео на цю тему можна подивитися тут.

Нагадаємо, PRO-kyiv.in.ua писав, що вночі у Києві сотням порушників комендантської години видавали повістки.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua