У Києві майже 50% укриттів закрито під час повітряної тривоги

У Києві майже 50% укриттів закрито під час повітряної тривоги.

У Києві майже 50% укриттів закрито під час повітряної тривоги. Фото: PRO-kyiv.in.ua

У Києві презентували результати Національної компанії моніторингу укриттів. Виявилося, що у багатьох містах України, у тому числі й у Києві, багато укриттів закриті та скористатися ними неможливо.

Результати перевірки показали велику проблему — багато укриття не функціонують, а відкриті найчастіше обладнані з неналежною якістю. Як пише «КиївВлада», моніторинг проводився не лише у столиці, а й у Львові, Одесі, Роздільній, Черкасах, Миколаєві, Сумах та Запоріжжі.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Загалом у Києві було обстежено 96 укриттів. Із них 25 укриттів пройшли додаткову перевірку Департаментом муніципальної безпеки КМДА. Результати перевірок виявилися невтішними.

Лише 48% укриттів мали позначки із напрямком руху, які дозволяли їх знайти. 27% укриттів взагалі не було виявлено за вказаними адресами. Лише 38% укриттів мали працююче електропостачання. А туалет, яким можна було б скористатися, був лише у 20% укриттів.

Нагадаємо, сьогодні у КМДА заявили, що маршрутки зупинятимуть під час повітряної тривоги. Тепер їхні пасажири теж повинні, теоретично, шукати укриття.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua