У Києві може з’явитися Рибальський залізничний міст та площа Героїв Чернігова

У Києві може з'явитися Рибальський залізничний міст та площа Героїв Чернігова.

У Києві може з’явитися Рибальський залізничний міст та площа Героїв Чернігова. Фото: PRO-kyiv.in.ua

У додатку «Київ цифровий» зараз можна проголосувати за перейменування трьох скверів у столиці, а також однієї площі та залізничного мосту.

Пропонується назвати Рибальським залізничний міст, який має серед киян неофіційну назву Петрівський міст. Саме цим мостом йде міська електричка від метро «Почайна» на лівий берег, у бік Троєщини.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Друге перейменування – саме на Троєщині. Площу на розі вулиць Радунська та Милославська хочуть назвати площею Героїв Чернігова.

Також назви, можливо, з’являться у трьох скверів у столиці. Один пропонується назвати на честь саперів, другий – на честь спортсменів-захисників України, третій – на згадку про 15-річного громадянського активіста з Харкова, який загинув у 2015 році.

У Києві може з'явитися Рибальський залізничний міст та площа Героїв Чернігова фото 1У Києві може з’явитися Рибальський залізничний міст та площа Героїв Чернігова фото 1

У Києві може з'явитися Рибальський залізничний міст та площа Героїв Чернігова фото 2 1У Києві може з’явитися Рибальський залізничний міст та площа Героїв Чернігова фото 2

Нагадаємо, днями у Києві перейменували площу та проспект Перемоги.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua