У Києві можна було знятися з військового обліку за 3000 доларів США

У Києві можна було знятись з військового обліку за 3000 доларів США.

У Києві можна було знятись з військового обліку за 3000 доларів США. Фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua

Один з чиновників у Києві, який працював у сфері охорони здоров’я, допомагав військовозобов’язаним зніматися з військового обліку за солідну суму в американській валюті.

Нелегальним «бізнесом» займався завідувач філії одного з комунальних закладів охорони здоров’я. Після викриття правоохоронці виявили в нього пачку липових документів і велику кількість доларів, якими можна було покрити в нього вдома і на роботі всю підлогу.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як повідомляє Київська міська прокуратура, на початку січня 2023 року військовозобов’язаний громадянин України, у якого були якісь хвороби, звернувся до завідувача філії КНП «Консультативно-діагностичний центр» в одному з районів міста. Цей же чиновник за сумісництвом також був головою військово-лікарської комісії, тому він «допомагав» зі зняттям з військового обліку військовозобов’язаних.

Причому «допомога» коштувала 3 тисячі доларів, і це не залежало, чи є у військовозобов’язаного якісь хвороби або він абсолютно здоровий.

В результаті посадовця було затримано після отримання 3 тисяч доларів США, які він отримав за надання тимчасового посвідчення про непридатність до військової служби та довідки про зняття з військового обліку.

На робочому місці голови військово-лікарської комісії під час обшуку знайшли 35 тисяч доларів США, а в нього вдома – ще 55 тисяч доларів США.

Фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.uaФото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua

Фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.uaФото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua

Фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.uaФото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua

У Києві можна було знятися з військового обліку за 3000 доларів США фото 1У Києві можна було знятися з військового обліку за 3000 доларів США фото 1

Нагадаємо, у Раді розглядають можливість розсилки повісток через месенджери.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua