У Києві націоналізували скандально відомий ТРЦ Ocean Plaza

Подробиці розповів генеральний прокурор України

В управління державного агентства АРМА передали арештовані корпоративні права підприємств на понад 350 мільйонів гривень, серед яких торгівельно-розважальний центр Ocean Plaza у Києві. Про це повідомив генеральний прокурор України Андрій Костін, передають Pro-KYIV.in.ua.

За його словами, слідство встановило, що отримані від діяльності ТРЦ Ocean Plaza у Києві гроші перераховували російським бізнесменам, які фінансували виробництво боєприпасів для армії окупантів. Серед бенефіціарних власників столичного ТРЦ є російські олігархи з близького оточення президент РФ Володимира Путіна.

ТРЦ Ocean Plaza закрився в день початку повномасштабного вторгнення російський військ в Україну, 24 лютого 2022 року. В липні цього року стало відомо, що торгово-розважальний центр остаточно припинив свою роботу — у ТРЦ закрився останній працюючий магазин.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що у Києві арештували корпоративні права та кошти на рахунках однієї з найбільших туристичних компаній TUI Ukraine. У Службі безпеки України встановили, що кінцевим бенефіціаром компанії TUI Ukraine є російський мільярдер, наближений до політичної верхівки Кремля. Подробиці — в нашому матеріалі.

Окрім того, у центрі Києва заарештували будівлю, що належить російському виробнику ядерного палива — державному акціонерному товариству «Росатом». Інформацію про власника будівлі ретельно приховували. Для цього не вносили відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Читайте також, що у Київській та Житомирській областях арештували активи видобувних компаній російського олігарха на понад мільярд гривень.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua